A német válogatottat hétfő reggel fogadta a katolikus egyházfő. Joachim Löw csapata az audiencia után Milánóba indult tovább
A magánaudiencia keretében zajlott találkozó körülbelül egy órás volt, Joachim Löw és csapata kilenc óra után nem sokkal már el is hagyta a Vatikán területét. A delegációt Reinhard Grindel, a német szövetség elnöke vezette.
A pápai látogatás a német válogatott kétnapos római kirándulásának csúcspontja volt. A csapat ezután Milánó felé vette az irányt, ahol kedden este barátságos mérkőzést vívnak a házigazdákkal.



