Marton László, a szexuális zaklatással vádolt rendező, ma levelet írt a Színház- és Filmművészeti Egyetem rektorának, melyben oktatói tevékenységének felfüggesztését kérte.
A levelet a SZFE tette közzé oldalán, a rendező beleegyezésével.
„Tisztelt Rektor Úr!
Kijelentem, hogy a személyemmel kapcsolatos állítások valótlanok.
Annak érdekében, hogy az általam annyira szeretett növendékek körében semmiféle zavar ne támadjon, a vizsgálatig, amelynek állok elébe, felfüggesztem oktatói tevékenységemet.
Tisztelettel,
Marton László
A rektor a felfüggesztés bejelentését elfogadta.



