FM: csökkennek a szőlőtermelők és a hegybírók adminisztrációs terhei

Október közepétől lépnek életbe a változások

Gazdaság
  • 2015.10.09. - 13:58

Csökkennek a szőlő és bortermelők, valamint a hegybírók adminisztrációs terhei október közepétől a Földművelésügyi Minisztérium (FM) rendeletmódosítása nyomán.

szőlő576x356
Reklám