Szeptembertől ezer új hallgatóval háromezerre bővül a Debreceni Egyetemen tanuló külföldiek száma - közölte az intézmény nemzetközi oktatást koordináló központjának igazgatója hétfőn az M1 aktuális csatornán.

Hetvenkét országból érkeznek a hallgatók
Szeptembertől ezer új hallgatóval háromezerre bővül a Debreceni Egyetemen tanuló külföldiek száma - közölte az intézmény nemzetközi oktatást koordináló központjának igazgatója hétfőn az M1 aktuális csatornán.


Szavazati jogokat védő csoportok perelték be a kormányt
A Legfőbb Ügyészség reagált Magyar Péter felszólítására
Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája