Mostanában hetente foglalkoznak Magyarországgal a hitelminősítők. November 20-án, azaz a héten a Fitchen a sor. A szakértők többsége optimista, a lapunknak nyilatkozó elemző is azt mondta, a londoni székhelyű minősítőintézet a legkegyesebb hozzánk az összes közül. Viszont nem volt még olyan hitelminősítő, amely az adott ország kormánya munkájával makulátlanul elégedett lett volna. De nem is ez a feladatuk.




