Éveken keresztül csapolta más egyetemisták elektronikus számláit a Miskolci Egyetem volt hallgatója.
Annak érdekében, hogy ne legyen feltűnő a tevékenysége, a jelszót rövid időre megváltoztatta, az egyéni számlákon lévő, úgymond maradványösszegeket a saját bankszámlájára utalta, majd a jelszót visszaállította az eredetire, így az adott hallgatót nem zárta ki a rendszerből. Összesen hatvanezer forintot szerzett így 2012 és 2014 között. Tevékenységére úgy derült fény, hogy az egyik hallgató megnézte egyenlegét, és észlelte az idegen belépést. Ezután a bank és az egyetem segítségével tárták fel az összes esetet.
A Miskolci Járási és Nyomozó Ügyészség huszonnégy rendbeli, információs rendszer felhasználásával elkövetett csalás miatt emelt vádat és pénzbüntetés kiszabását indítványozta a bíróságnak.



