Európa-liga: Vereséggel kezdett a Vidi FC

A székesfehérvári együttes legközelebb két hét múlva Londonban lép pályára

Sport
  • 2018.09.20. - 20:49

A Vidi FC 2-0-ra kikapott a fehérorosz BATE Boriszovtól a labdarúgó Európa-liga csoportkörének első fordulójában, csütörtökön a Groupama Arénában.

vidi-bate576
Kérdésre közölte, hogy igazán meglepő taktikai húzást nem látott a Viditől, azt játszották a fehérváriak, amit a korábbi európai kupameccseiken, miközben Lazovic és Huszti hiánya nem könnyítette meg a dolgukat.

A szakvezető rendkívül fontosnak nevezte a három pont megszerzését, ugyanakkor azt is jelezte, hogy mindkét együttesnek van még öt meccse, s a továbbjutás kérdése sem dőlt még el.

Reklám