Tovább gyorsult januárban hazánk külkereskedelmi forgalma az egy évvel ezelőtti szinthez képest – derül ki a statisztikai hivatal második becsléséből. Több feldolgozott terméket és gépet exportáltak az év első hónapjában.

A külkereskedelmi aktívum 633 millió eurót tett ki januárban – A legtöbb árut Ázsiába szállítottuk
Tovább gyorsult januárban hazánk külkereskedelmi forgalma az egy évvel ezelőtti szinthez képest – derül ki a statisztikai hivatal második becsléséből. Több feldolgozott terméket és gépet exportáltak az év első hónapjában.


Nem mintha Amerika hagyna egy ilyen lépést...
Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében