Továbbra is jelentős a szakemberhiány az építőiparban, miközben ebben az ágazatban egy évtizede nem tapasztalt növekedés volt az első negyedévben.

Az ágazatban csak azok maradnak fenn, akik kellő minőségben teljesítenek
Továbbra is jelentős a szakemberhiány az építőiparban, miközben ebben az ágazatban egy évtizede nem tapasztalt növekedés volt az első negyedévben.


Nem mintha Amerika hagyna egy ilyen lépést...
Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében