Emlékművet avattak a Szovjetunióba 70 éve kényszermunkára elhurcolt emberek tiszteletére a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei hercegkúti iskola udvarán vasárnap.

A kényszermunkára elhurcoltakra emlékeztek
Emlékművet avattak a Szovjetunióba 70 éve kényszermunkára elhurcolt emberek tiszteletére a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei hercegkúti iskola udvarán vasárnap.


XIV. Leó figyelemmel kíséri a venezuelai lakosság helyzetét és szükségleteit
Vance szerint a végleges megegyezés még messzebb van