A Debrecen 9-2-es győzelmet aratott a Skonto felett a hazai közönség előtt játszott visszavágón, így 11-4-es összesítéssel jutott tovább az Európa Liga-selejtező második fordulójából. Ugyanez a Fradinak már nem sikerült, a zöld-fehérek a hazai pályán elszenvedett 1-0-s vereséget követően a csütörtöki visszavágón, idegenben 2-0-ra kikaptak ki a Zeljeznicartól, így búcsúztak a sorozattól.




