Az észteket egy találattal legyőzve bejutott az elődöntőbe a magyar férfi párbajtőrcsapat kedden a lipcsei vívó-világbajnokságon. A négy között aztán válogatottunk öt tussal alulmaradt Svájccal szemben, így a bronzéremért vívhatnak Oroszország ellen. A női kardcsapat a 9. helyet szerezte meg, miután a nyolcaddöntőben vereséget szenvedett Mexikótól, majd Fehéroroszországot, Spanyolországot és Lengyelországot is megverte.




