Elnöki beszámoló készült Áder János munkájáról

Harmincszor adott kegyelmet az államfő

Belföld
  • 2015.07.17. - 17:07

Megjelent és szabadon letölthető a Köztársasági Elnöki Hivatal honlapjáról Áder János államfői megbízatásának első három évéről készült elektronikus kiadvány. Több mint három év alatt 630 törvény érkezett az államfő hivatalában, ezek közül 606-ot aláírt, 22-t visszaküldött az Országgyűlésnek és 2 esetben fordult az Alkotmánybírósághoz. Kiderül az is, az államfői kegyelmet 2518 kérelemből harminc alkalommal adta meg

áder eskü lead
Reklám