Gyászolt tegnap este a magyar labdarúgó-válogatott is Oslóban, a Norvégia elleni Eb-pótselejtezőn: hosszan tartó, súlyos betegségben csütörtökön hajnalban, nagyon fiatalon, harminckét éves korában elhunyt Fülöp Márton, a válogatott volt kapusa.

Gyász
Gyászolt tegnap este a magyar labdarúgó-válogatott is Oslóban, a Norvégia elleni Eb-pótselejtezőn: hosszan tartó, súlyos betegségben csütörtökön hajnalban, nagyon fiatalon, harminckét éves korában elhunyt Fülöp Márton, a válogatott volt kapusa.


Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében
Az amerikai kormány minden eszközt rendelkezésre bocsát