Egy csoport tüntető elfoglalta Kamerun berlini nagykövetségét vasárnapra virradóra, a rendőröknek sikerült eltávolítaniuk őket a külképviselet épületéből.

A rendőrség nagy erőket mozgósított a német főváros nyugati részén fekvő Ulmenalleen található épület megtisztítása érdekében. Az akció sérülések nélkül ért véget, a tüntetőket sikeresen eltávolították a nagykövetségről.
"Egyelőre semmit sem tudunk mondani az okokról" - tette hozzá a szóvivő.



