Ismét háromnapos ülést tart a héten az Országgyűlés. A mai napirend előtti felszólalásokat most is interpellációk, a kérdések és az azonnali kérdések követik majd.
A napirend során a képviselők vitáznak majd az egészségügyi törvények és a postatörvény módosításáról, valamint az igazságügyi szakértőkről szóló indítványról. Kedden ezekről a javaslatokról már szavaznak is, ahogy az államfő által visszaküldött MNB-törvény módosításáról és a közigazgatási bürokráciacsökkentést célzó javaslatról is. Holnap az ellenzéki képviselők kezdeményezésére vitáznak majd a „magyar egészségügy jelenéről és jövőjéről”. Szerdán egyebek mellett napirendre kerül a kormány terrorellenes akcióterve és az új polgári perrendtartás is.



