Szabadulna a magyar labdarúgó-válogatott csapatkapitányától a Bursaspor. A nyáron szerződtetett Dzsudzsák Balázzsal cseppet sincsenek megelégedve a török klubnál, és sokba is kerül.
A bursaspordabugun.com értesülése szerint a vezetőség eldöntötte, Dzsudzsáknak mennie kell, és a törökök már fel is vették a kapcsolatot a huszonkilenc éves játékos menedzserével. Európában lezárult az átigazolási időszak, így aztán a legvalószínűbb célpont Kína lehet, ahol hamarosan kezdődik a bajnokság. Oda szerződni nem nagy karrier, de legalább vannak olyan klubok, amelyek ki tudnák vásárolni őt a szerződéséből, s jó pénzt is fizetnének neki. Kérdés persze, mit szól ehhez Dzsudzsák, de megeshet, a körülmények rákényszerítik a váltásra.



