Tavaly novemberben a kivitel volumene 3,9, a behozatalé 5,4 százalékkal haladta meg az előző év azonos időszakáét.

A legnagyobb hasznot a gabonakereskedelem termelte, annak ellenére, hogy az export csökkent, a behozatal pedig nőtt
Tavaly novemberben a kivitel volumene 3,9, a behozatalé 5,4 százalékkal haladta meg az előző év azonos időszakáét.


Nem mintha Amerika hagyna egy ilyen lépést...
Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében