Egy óra a várakozási idő Hegyeshalomnál

A közlemény szerint a torlódás mintegy öt kilométeres

Krónika
  • 2018.08.25. - 13:35

A megnövekedett forgalom miatt egy órát kell várakozniuk az Ausztriába lépőknek az M1-es autópályán Hegyeshalomnál - tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság szombaton a police.hu oldalon.

A közlemény szerint a torlódás mintegy öt kilométeres.

Az 1-es úton Hegyeshalom és az ausztriai Miklóshalma (Nickelsdorf) között negyedóra a várakozási idő.

A rendőrség arra kéri a járművezetőket, hogy válasszák a soproni, a fertődi, vagy a kópházi határátlépési pontokat, továbbá indulás előtt tájékozódjanak a várakozási időkről.

Reklám