Videóüzenetben kért elnézést a Ferencváros szurkolóitól a klub német edzője, Thomas Doll, miután a zöld-fehérek alulmaradtak az albán Partizani Tiranával szemben a Bajnokok Ligája selejtezőjében.
Doll megismételte: a történteket visszacsinálni nem tudják, de ahhoz, hogy kijavítsák a hibáikat és ismét remek szezont fussanak a magyar bajnokságban, szükségük van a szurkolói támogatásra.
„Nagy öröm volna számomra, ha adnátok nekünk még egy esélyt” - szólt a tréner a drukkerekhez.
Forrás: nso



