Digitalizációs lépések az agráriumban is

Szorosabb kapcsolattartás

Gazdaság
  • 2018.11.20. - 01:09

A fenntarthatóság, a digitalizáció és az innováció jelentőségét hangsúlyozták az Agrárminisztérium előadói az Együttműködés a fenntartható mezőgazdaságért elnevezésű konferencián tegnap a Tudományos Akadémián.

Fő célkitűzés a környezet elhasználódásának megakadályozása, amit úgy kell véghezvinni, hogy közben ne mondjunk le sem a gazdasági fejlődés, sem a társadalmi egyenlőség igényeiről – mondta Zsigó Róbert élelmiszerlánc-felügyeletért felelős államtitkár. Feldman Zsolt mezőgazdaságért felelős államtitkár szerint elengedhetetlen az agráriumhoz kapcsolódó, a gazdálkodók és a tudásátadáshoz kapcsolódó intézmények közötti kapcsolat erősítése és a tanácsadási szolgáltatások szintjének emelése is.
Reklám