A Szegedi Ítélőtábla jogerős döntésével enyhített az első fokon eljáró Gyulai Törvényszék által kiszabott tíz és fél fegyházbüntetésen, és jogerősen nyolc év börtönbüntetéssel sújtotta azt a békéscsabai fiatalt, aki hét kislányt molesztált 2011 és 2013 között.
A táblabíróság tizenkettedik életévét be nem töltött személy sérelmére elkövetett szexuális erőszak és tizennyolcadik életévét be nem töltött személy sérelmére, aljas indokból elkövetett személyi szabadság megsértésnek bűntettében, valamint szeméremsértés vétségében mondta ki bűnösnek a 23 esztendős vádlottat, aki mindent beismert. Az utolsó szó jogán úgy fogalmazott, nincs mentsége a történtekre, és szeretne bocsánatot kérni a sértettektől, valamint hozzátartozóiktól.