Több mint hétszázmillió euró volt a külkereskedelmi többlet tavaly novemberben. A kivitelt tekintve legjobban a feldolgozott termékek exportja nőtt, az importból pedig a földgáz behozatala.

Összességében a behozatal bővült nagyobb mértékben, Ázsiába irányuló exportunk értéke viszont megtöbbszöröződött
Több mint hétszázmillió euró volt a külkereskedelmi többlet tavaly novemberben. A kivitelt tekintve legjobban a feldolgozott termékek exportja nőtt, az importból pedig a földgáz behozatala.


Nem mintha Amerika hagyna egy ilyen lépést...
Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében