Csepreghy Nándor: A szakképzett munkaerő hiányát az állami dolgozók átképzése oldhatja meg

A versenyszférában lehetne alkalmazni a munkavállalókat

Belföld
  • 2016.10.06. - 10:14

A magyarországi szakképzett munkaerő hiányára részben megoldás lehet, hogy a következő években az állami szférában több tízezres, akár százezres létszámleépítés várható, ezeket a korábbi állami alkalmazottakat átképzés után a versenyszférában lehetne alkalmazni - mondta Csepreghy Nándor, a Miniszterelnökség parlamenti államtitkára csütörtökön Budapesten.

csepreghy_portfolio576
Reklám