Bronzérmes lett Miklós Edit Lake Louise-ban

A síelő másodszorra állhatott fel a dobogóra világkupa versenyen

Sport
  • 2016.12.03. - 23:14

Miklós Edit a harmadik helyen végzett a női alpesi síelők világkupa-sorozatának szombati lesiklóversenyén a kanadai Lake Louise-ban.

miklósedit_lakeloiuse576
 "Az, hogy aranyérmes legyen a világkupában nem elrugaszkodott cél. Azzal az akarattal, ami megvan benne, és azzal a sok munkával, amit belefektet, eléri célját. Sosem adta fel, hosszú utat tett meg, és nagyon megérdemli a dobogós helyezést" - nyilatkozta Stark Márton. 
Reklám