Bombac távozik nyáron a Szegedtől

A Kielcéhez igazol a szlovén

Sport
  • 2015.12.28. - 15:43

A Bajnokok Ligája-bronzérmes lengyel Kielce férfi kézilabdaklub hétfőn bejelentette, hogy nyártól szerződteti Dean Bombacot, a MOL-Pick Szeged szlovén válogatott irányítóját.

bombac lead
Reklám