Bocsánatot kért Kucsera Gábor

„Egy életen át szégyellni fogom magam”

Sport
  • 2015.08.06. - 09:32

A Magyar Kajak-Kenu Szövetség szerdán hozta nyilvánosságra, hogy pozitív lett az egykori világbajnok júliusi drogtesztje, Kucsera Gábor a vizsgálat előtt feltehetően kokaint fogyasztott. A sportoló bocsánatot kért a kajak-kenu sporttól és a családjától is, azt mondta, túl nagy volt rajta a teher.

kucsera lead
Csabai Edvin, az MKKSZ szakmai igazgatója csütörtök reggel az M1 aktuális csatornának elmondta: Storcz Botond szövetségi vezetőedző várhatóan még ma dönt arról, hogy ki indul Kucsera helyett a világbajnokságon.
 

Bocsánatot kért Kucsera Gábor„Egy életen át szégyellni fogom magam” - A Magyar Kajak-Kenu Szövetség szerdán hozta...

Posted by Magyar Hírlap on 2015. augusztus 6.
Reklám