A Magyar Kajak-Kenu Szövetség szerdán hozta nyilvánosságra, hogy pozitív lett az egykori világbajnok júliusi drogtesztje, Kucsera Gábor a vizsgálat előtt feltehetően kokaint fogyasztott. A sportoló bocsánatot kért a kajak-kenu sporttól és a családjától is, azt mondta, túl nagy volt rajta a teher.

Bocsánatot kért Kucsera Gábor„Egy életen át szégyellni fogom magam” - A Magyar Kajak-Kenu Szövetség szerdán hozta...
Posted by Magyar Hírlap on 2015. augusztus 6.



