Kérdések és azonnali kérdések voltak napirenden az Országgyűlés tegnapi ülésén. A jobbikos Schneider Tamás szerint a magyar államnak be kell avatkoznia az egyre kilátástalanabb bérlakáspiacba, a kínálatot növelni kell, mivel hosszú távon fenntarthatatlan az albérletárak jelenleg emelkedési üteme.




