Befuccsolt az ellenzék színészkedése

„Nemzetbiztonságilag különlegesen védett intézményt támadtak meg”

Belföld
  • 2018.12.18. - 08:40

Sok hűhó semmiért. - Megvadult tüntetőt állítottak elő 

Ahogy megírtuk a mentelmi jogukra hivatkozva törtek be és zavarták meg egy nemzetbiztonsági szempontból különlegesen védett intézmény működését.

sorosisták a földön
Az, hogy az ellenzéki politikusoknak mennyire keveset jelent a demokrácia  - írja a 888.HU - és a törvények tiszteletben tartása, hűen érzékelteti, hogy a mentelmi jogukra hivatkozva feljogosítva érzik magukat arra, hogy egy nemzetbiztonságilag különlegesen védett intézményt támadjanak meg.

A Pesti Srácok információja szerint kitartott a kemény mag az MTVA szákházhoz összehívott tüntetés lefújása után is, hiába csapott át zenés partiba a "tüntetés".

Reklám