Befejeződött a kisebbségi önkormányzati választás Szerbiában

Sajtóhírek szerint a délvidéki magyarok körülbelül 30 százaléka járult az urnák elé, ez 10 százalékkal kevesebb, mint négy éve

Határon túl
  • 2018.11.04. - 20:28

Bezártak a szavazóhelyiségek vasárnap 20 órakor, ezzel lezárult a nemzeti kisebbségi önkormányzati választás Szerbiában. A délvidéki magyarok két lista jelöltjei közül választhatták ki a vajdasági Magyar Nemzeti Tanács (MNT) leendő 35 tagját.

vajdaság szavazás
Reklám