Balog: 1,6 százalékos lesz a nyugdíjemelés

Két és félmillió embert érint lépés +VIDEÓ

Belföld
  • 2015.11.20. - 10:16

Jövőre 1,6 százalékkal emelkedik a nyugdíjak összege - jelentette be az emberi erőforrások minisztere pénteken Budapesten.

 Balog Zoltán elmondta: az emelés minden nyugellátásra vonatkozik, így a többi között az öregségi nyugdíjra, a hozzátartozói, a korhatár előtti ellátásokra, a szolgálati járandóságra, a rokkantsági, rehabilitációs ellátásokra és a baleseti járadékokra is.  Az intézkedés 2,6 millió embert érint. 

Reklám