Babos nyert párosban Sydneyben

A teniszező tizenkettedik páros tornagyőzelmét ünnepelheti

Sport
  • 2017.01.13. - 09:28

Babos Tímea, oldalán Anasztaszija Pavljucsenkovával megnyerte a sydneyi keménypályás tenisztorna női párosversenyét.

A magyar, orosz duó két sima szettben verte a döntőben az első helyen kiemelt Sania Mirza, Barbora Strycova indiai, cseh kettőst. A mérkőzés 1 óra 14 percig tartott.

"Egész héten nagyon jól játszottunk, remek párosok ellen sikerült nyerni. Jól éreztem magam a pályán Nasztjával! Jó élmény volt itt és így játszani" - nyilatkozott honlapján Babos Tímea. 

A 23 éves magyar játékosnak ez volt a 12. tornagyőzelme párosban, legutóbb 2015 májusában, Rómában ünnpelhetett a francia Kristina Mladenoviccsal. Babos egyesben az első fordulóban kiesett az ausztráliai versenyen.

Eredmény (776 ezer dollár összdíjazás) női páros döntő
Babos, Pavljucsenkova (magyar, orosz)-Sania Mirza, Barbora Strycova (indiai, cseh, 1.) 6:4, 6:4

Reklám