A Gazdasági Együttműködési és Fejlesztési Szervezet (OECD) rontott hazánk gazdasági növekedésének előrejelzésén, ugyanakkor elismerően szólt a lakossági kereslet és a foglalkoztatás bővüléséről. A kormány szerint az év második felében újra fellendülés várható.




