Földet vásárol az állam a Földet a gazdáknak programban az állami földek árverésén befolyt bevételből - mondta Fazekas Sándor földművelésügyi miniszter a Kossuth Rádió 180 perc című műsorában szerda reggel.

Fazekas: már százharminc milliárd forint folyt be
Földet vásárol az állam a Földet a gazdáknak programban az állami földek árverésén befolyt bevételből - mondta Fazekas Sándor földművelésügyi miniszter a Kossuth Rádió 180 perc című műsorában szerda reggel.


Nem mintha Amerika hagyna egy ilyen lépést...
Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében