A bajnoki és kupacímvédő UVSE nyerte meg a női vízilabda Magyar Kupát, mivel vasárnap a dunaújvárosi döntőben legyőzte a BVSC-t.

A csapat a BVSC-t győzte le négy góllal
A bajnoki és kupacímvédő UVSE nyerte meg a női vízilabda Magyar Kupát, mivel vasárnap a dunaújvárosi döntőben legyőzte a BVSC-t.


Szavazati jogokat védő csoportok perelték be a kormányt
A Legfőbb Ügyészség reagált Magyar Péter felszólítására
Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája