Az előző évinél tizenöt százalékkal több, 61,3 milliárd forint osztalék kifizetését tervezi az OTP csoport a 2017-es eredményből – jelentette be tegnap Csányi Sándor a bank elnök-vezérigazgatója.
Megtérülő lehetőségek
Az előző évinél tizenöt százalékkal több, 61,3 milliárd forint osztalék kifizetését tervezi az OTP csoport a 2017-es eredményből – jelentette be tegnap Csányi Sándor a bank elnök-vezérigazgatója.
Szavazati jogokat védő csoportok perelték be a kormányt
A Legfőbb Ügyészség reagált Magyar Péter felszólítására

Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája