Az FTC ismét kikapott a CSM Bucurestitől

A két csapat negyedik alkalommal találkozott egymással

Sport
  • 2018.11.11. - 16:30

A Ferencváros hat góllal kikapott a román CSM Bucuresti csapatától a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének ötödik fordulójában, vasárnap Érden.

1 / 3
FTC1.jpeg
Reklám