Néhány napon belül lezárja a Főgáz a Tigáz lakossági földgázfogyasztóinak átvételi folyamatát – adta hírül honlapján az ENKSZ Első Nemzeti Közműszolgáltató Zrt.
A területileg illetékes energiaelosztó társaság változatlan marad, így a szolgáltatóváltás kapcsán nincs szükség mérőcserére vagy más műszaki beavatkozásra, a mérő leolvasási menetrendje és gyakorisága sem változik. Az ENKSZ közleményében kiemelte: műszaki problémákat továbbra is a megszokott elérhetőségeken lehet bejelenteni. A Főgáz az egyetemes szolgáltatást igénybe vevő fogyasztókat levélben tájékoztatja a szolgáltatóváltás folyamatáról.



