Áprilisban mindössze 19,1 milliárd forintos volt a büdzsé hiánya, így az első négy hónapban összesen csak 144,9 milliárd forintos deficit keletkezett – közölte az előzetes áprilisi adatot a Nemzetgazdasági Minisztérium.

A deficitben az alacsonyabb kiadások, valamint a vártnál magasabb adóbevételek játszottak szerepet
Áprilisban mindössze 19,1 milliárd forintos volt a büdzsé hiánya, így az első négy hónapban összesen csak 144,9 milliárd forintos deficit keletkezett – közölte az előzetes áprilisi adatot a Nemzetgazdasági Minisztérium.

Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében
Az amerikai kormány minden eszközt rendelkezésre bocsát

A földrengésekben legalább 4300 ember megsérült
A nyomozás magánszemélyek feljelentésére indult
Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája