Az iráni atomprogramról kötött bécsi megállapodás ellenére Teherán nem fogja hagyni, hogy az USA befolyását érvényesíteni tudja az országban - jelentette ki közleményében Ali Hamenei ajatolláh, az Iráni Iszlám Köztársaság vallási és politikai vezetője, aki még mindig a „Nagy Sátánként” utal az Egyesült Államokra.




