A miniszerelnök a Facebook oldalán több fotót is posztolt arról, ahogy Egerben ajánlócédulákat gyűjt Nyitrai Zsolttal.
Orbán Viktor kedden Egerben kezdte meg a kampányútját. Ennek keretében interjút adott az Eger Televíziónak is, ahol többek között elmondta, hogy a Fidesz-KDNP egri parlamenti képviselőjelöltje Nyitrai Zsolt, aki az országban az elsők között gyűjtötte össze a jelöltté váláshoz szükséges aláírásokat.
Később Orbán Viktor több fotót is posztolt a Facebook oldaláról, amin az látható, hogy aljánlócédulákat gyűjtött Nyitrai Zsolttal. A fotók alá azt írta: "Aláírás gyűjtése Egerben. Hajrá Nyitrai Zsolt!"



