Áder János meghívást kapott az ENSZ Vízügyi Elnöki Testületébe

A globális vízügyi testület alakuló ülése áprilisban várható

Belföld
  • 2016.02.13. - 11:11

Az Egyesült Nemzetek Szervezete (ENSZ) főtitkára és a Világbank elnöke felkérte Áder Jánost, hogy vállaljon szerepet a Vízügyi Elnöki Testületben, amelyet a köztársasági elnök elfogadott - jelentette be a Köztársasági Elnöki Hivatal (KEH) környezeti fenntarthatósági igazgatóságának vezetője szombaton Budapesten.

körösicsaba576
Reklám