A címvédő, négyszeres világbajnok Egyesült Államok négy góllal legyőzte a spanyolokat kedden a budapesti vizes vb női vízilabdatornáján.
Az amerikaiak a vasárnapi nyitányon 22 góllal verték a dél-afrikai csapatot.
Egyelőre hibátlanul menetel az amerikai csapat a vizes vébén
A címvédő, négyszeres világbajnok Egyesült Államok négy góllal legyőzte a spanyolokat kedden a budapesti vizes vb női vízilabdatornáján.
Az amerikaiak a vasárnapi nyitányon 22 góllal verték a dél-afrikai csapatot.
Nem mintha Amerika hagyna egy ilyen lépést...
Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében

A Legfőbb Ügyészség reagált Magyar Péter felszólítására
A földrengésekben legalább 4300 ember megsérült
A nyomozás magánszemélyek feljelentésére indult
Paraguay reménykedhet