A spanyolok is ellenfelek lesznek az Eb-n

Kosárlabda

Sport
  • 2016.11.23. - 01:28

A spanyolokkal is találkozik a kolozsvári csoportban a magyar férfiválogatott a jövő évi Eb-n. Az isztambuli sorsoláson az együttes a C jelű hatosban kapott helyet, a románok és a magyarok mellé a Rióban olimpiai bronzérmes Spanyolországot, Csehországot, Horvátországot és Montenegrót sorsolták.

Négy magyar kosárlabdázó kapott helyet a keleti és nyugati kezdő ötösben a 25. All Star-gálán, amelyet szombaton rendeznek a budapesti Tüskecsarnokban. A kezdőcsapatok. Nyugat: Ubilla (ZTE KK), Govens (Falco KC), Ferencz (Körmend), Lóránt (Fehérvár), Keller (Fehérvár). Kelet: Kinney (Szolnok), Vojvoda Dávid (Szolnok), Lilov (SZTE Szedeák), Stamenkovic (JKSE), Poscic (MAFC).

Reklám