A magyarok elleni, szombati gelsenkircheni Európa-bajnoki felkészülési mérkőzésen szeretne visszatérni a pályára Bastian Schweinsteiger. A világbajnok német labdarúgó-válogatott csapatkapitánya több mint két hónapja sérült meg.

A világbajnok futballista három napja már a csapattal tréningezik. „Természetesen nem megy egyből a nulláról a száz százalék, még hozzá kell szoknom a ritmushoz” – mondta ezzel kapcsolatban.
A német-magyar mérkőzés szombaton 18 órakor kezdődik Gelsenkirchenben, mindkét csapat számára ez lesz az utolsó teszt a jövő pénteken kezdődő Eb előtt.



