A magyar zenészek meghódították Amerikát

Újabb észak-amerikai turnéról állapodott meg Mága Zoltán a következő két évre

Kultúra
  • 2015.11.04. - 15:03

Meghódították Amerikát a virtuóz magyar zenészek, Mága Zoltán hegedűművészt és a Budapesti Primarius Szimfonikus Zenekart 2016-ban és 2017-ben is visszavárják az USA legjelentősebb koncerttermeibe. 

mága toronto
Reklám