A magyar szecessziót a gödöllői művésztelep munkáin keresztül bemutató kiállítás nyílt a brüsszeli Balassi Intézetben a Brussels Art Nouveau & Art Deco (BANAD) Fesztivál keretében csütörtökön.
Tárlat a gödöllői művésztelepről
A magyar szecessziót a gödöllői művésztelep munkáin keresztül bemutató kiállítás nyílt a brüsszeli Balassi Intézetben a Brussels Art Nouveau & Art Deco (BANAD) Fesztivál keretében csütörtökön.
Az amerikai kormány minden eszközt rendelkezésre bocsát
Szavazati jogokat védő csoportok perelték be a kormányt
