"A felnőttek többségének célja a betegségek elkerülése"

Az egészséggel kapcsolatos ismereteiről készült felmérés

Belföld
  • 2015.08.11. - 18:59

Felmérést végzett a Nemzeti Egészségfejlesztési Intézet a felnőtt és gyermek lakosság körében az egészséggel kapcsolatos ismereteiről, amelyből egyebek között kiderült, hogy a felnőttek több mint 90 százalékának legfontossabb életcélja, hogy elkerülje a betegségeket.

Orszgfuts_4_576.jpg
Reklám