Hazatérne az Egyesült Államokba moszkvai száműzetéséből a kémkedés miatt körözött Edward Snowden, aki leszögezte: kész vállalni a börtönt.

„Nem akarok elrettentő példa lenni”
Hazatérne az Egyesült Államokba moszkvai száműzetéséből a kémkedés miatt körözött Edward Snowden, aki leszögezte: kész vállalni a börtönt.


Nem mintha Amerika hagyna egy ilyen lépést...
Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében