A balatoni komp péntektől a tavaszi menetrend szerint jár

Negyven percenként indul és sűrűbben jár, mint eddig

Krónika
  • 2019.03.12. - 14:18

A Szántód és Tihany között közlekedő komp március 15-től már a tavaszi menetrend szerint, sűrűbben és tovább jár.

"A téli időszakban óránként közlekedő balatoni komp péntektől 40 percenként indul: Szántódról 6.40 és 18.40 között, Tihanyból 7.00 és 19.00 óra között jár" - közölte Kollár József, a Balatoni Hajózási Zrt. vezérigazgatója kedden.

A menetidő 8 perc. Ha a nagy forgalom miatt szükséges, sűrűbben indít járatokat a hajózási társaság - tájékoztatott a vezérigazgató.

Reklám